Всеукраїнський форум «Розвиток попри війну: зерно і переробка – 2.0», організаторами якого є Спілка «Борошномели України», Trend&Hedge Club та Agro Marketing Agency, відвідало більш ніж 250 представників зернової, зернопереробної й суміжних галузей України та світу.
Особлива подяка спонсорам: Alviva Group (Генеральний партнер), Київ Млин (Генеральний партнер), Buhler(Генеральний спонсор), Soctrade (Ексклюзивний спонсор), Чіфт Картал Україна (Золотий спонсор), KZM Industries (Партнер).
Крім того, підтримку форуму надали: ТОВ «ОЛИС», Lesaffre, Програма USAID АГРО, Штерн Інгредієнтс Україна, Mühlenchemie Understanding Flour, GVP Equipment Solutions, Мінекономіки, Мінагропрод, UCAB, Sojam Ukraine, Асоціація фермерів та приватних землевласників, Укрхарчопром, Всеукраїнська асоціація пекарів.
Для того, щоб детально розглянути проблематику проходження українського зерна на кожному з етапів – від поля до упаковки та продажу готової продукції – організатори об’єднали на одному майданчику провідних експертів, аналітиків, та представників компаній з різних сегментів галузі.
В ході круглих столів, панельних дискусій, аналітичних сесій та В2В зустрічей, які проходили 18 та 19 вересня, учасники форуму отримали максимально повну інформацію про стан ринку зернових та продуктів їхньої переробки, а також про перспективи розвитку галузі в Україні та в світі.
Обговорення борошномельного напрямку продовжилося 20 вересня у більш тісному колі – серед компаній-членів Спілки «Борошномели України» під час урочистого засідання з нагоди 10-річчя діяльності профільної організації.
Традиційно, під час конференції діяла виставка, де була представлена борошномельна, круп’яна, макаронна, хлібобулочна та інша продукція, а також обладнання та технології для переробки зерна, визначення його якості, пакування тощо, участь в якій взяло 30+ українських та іноземних компаній.
Вдячні представникам профільних відомств, які відвідали форум «Розвиток попри війну: зерно і переробка – 2.0», зокрема, новому міністру аграрної політики та продовольства України Віталію Ковалю, його першому заступнику – Тарасу Висоцькому, заступнику міністра економіки України Андрію Телюпі.
Також щира подяка усім учасникам за плідну роботу впродовж цих трьох днів. Завдяки вашій залученості, зацікавленості та бажанню дійсно спільно працювати задля розвитку ринку захід став тим майданчиком, де професійні обговорення призводять до зміцнення партнерських відносин між усіма ланками агропромислового комплексу.
До зустрічі наступного року на фаховому форумі «Розвиток попри війну: зерно і переробка – 3.0»!
