ПП «ВІЛІС» – партнер конференції «Розвиток попри війну: зерно і переробка»

ПП «ВІЛІС» – партнер конференції «Розвиток попри війну: зерно і переробка»

AgroMarketing agency
31.10.2023

Один з найбільших українських виробників харчової промисловості – ПП «ВІЛІС» – підтримує проведення конференції «Розвиток попри війну: зерно і переробка», що пройде 23-24 листопада в місті Рівне.

Підприємство має виробничі лінії для виготовлення макаронних виробів (близько 20 короткорізаних та довгорізаних видів), яблучного повидла та ароматизованих наповнювачів.

На сьогодні продукцію «ВІЛІС» можна знайти як на прилавках України, так і в країнах Європи, Америки та Африки. В останні роки триває активна співпраця з більше ніж 10 країнами світу: зіСловакією, Грузією, Чехією, Молдовою, Венесуелою, Панамою, Габоном, Анголою та іншими.

І це не дивно, адже завдяки сучасному технологічному устаткуванню, натуральній сировині, злагодженій роботі професійного колективу та постійному вдосконаленню технологій виробництво ПП «ВІЛІС» відповідає світовим нормам та стандартам. Крім того, на підприємстві запроваджена система управління безпечності харчових продуктів відповідно до ДСТУ 7043:2009, ISO 22000:2005, ISO 9001:2015 і вимог міжнародної системи НАССР та сертифікату HALAL.

Взявши за зразок європейську модель ведення соціально-відповідального бізнесу, компанія впроваджує ресурсозберігаючі технології, працює над розробкою проектів захисту навколишнього середовища, дбає про комфортні умови праці та розвиток персоналу.

Представники компанії радо поділяться своїм досвідом з учасниками конференції «Розвиток попри війну: зерно і переробка», яка відбудеться 23-24 листопада у м. Рівне.

Слідкуйте за оновленнями програми дводенного фахового заходу, який об’єднає представників провідних виробників та переробників зерна, успішних трейдерів та брокерів, ветеранів продуктових конфліктів та сміливців, що працюють над зведенням нових потужностей, –«Розвиток попри війну: зерно і переробка».

Вивчайте умови участі та поспішайте зареєструватись за посиланням!

До зустрічі у Рівному!